Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszórót ajánlotok...

Milyen hangszórót ajánlotok pc-hez?

Figyelt kérdés

Elromlott az előző (Genius) hangszóróm és új, lehetőleg 10.000 ft alatti hangszórót szeretnék venni. Asztali géphez használnám, de nem lenne baj ha laptopra vagy telefonra is rá tudnám kötni. Zenehallgatásra, filmnézésre és játékra is szeretném használni. Fontos hogy nagyon jól szóljon!


Láttam már olyan hangszórót, amit rádugtak egy laptopra és max hangerőn halkabban szólt mint a laptop beépített hangszórója. Az ilyen hulladékoktól mindenképp szeretném megkímélni magam!



2015. ápr. 2. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy Genius SW-2.1 360 hangfalam van a géphez! 10k alatt van!

Nagyon jól szól! Jól adja a basszust is!

2015. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni hogy 2.0-t szeretnék. De azért köszi.
2015. ápr. 2. 14:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy meggondolom azt is amit te mondtál, mert elég jónak tűnik. De mélynyomót annyira nem szerettem volna hozzá
2015. ápr. 2. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni!
2015. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olvastam róla a véleményeket, minndenkinek tetszik. Csak azt nem tudom hogy hová teszem azt a nagy mélynyomót.
2015. ápr. 2. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy a mélynyomó.. :)
2015. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!