Milyen bluetooth-os, jó hangzású hangszórót ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Az hogy hány watt-os azt is jelenti milyen jó a hangzása egy hangszórónak vagy ezt a termékleírásból hogy lehet megállapítani?

2015. febr. 21. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A Watt-nak semmi köze a hangminőségnek, sokszor még a hangerőhöz sincs köze. A hangerőt valójában decibelben mérik, nem wattban. Én a Kitsound Boombar 2-t ajánlom, magam is ilyet használok. Gyárilag jár hozzá kemény tok is, ami könnyű hordozhatóságot biztosít, mérete sem túl nagy, 10 Watt teljesítményű, közepén van egy mélysugárzó is, így méretéhez mérten meglepően szépen szólaltatja meg a basszusokban bővelkedő zenéket is. Az akksija 10 órát bír vezeték nélkül. Vezetékesen dupla annyit.

Most többen is hírdetnek ilyet az OLX.HU-n is, érdemes lecsapni rá, mert 10000 Ft körül a legjobb vétel, egyébként bolti ára 20000 Ft.

2015. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!És azt megkérdezhetem hogy méretben mekkora is ez a hangszóró?
2015. márc. 1. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!