Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy scott házimozi rendsze...

Van egy scott házimozi rendszerem, még anno lett véve németeknél viszont amit kaptam hozzá scott lejásztó vagy micsoda, az eltűnt. Lehet-e helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Lehet-e más lejátszóval helyettesíteni, vagy csak az jó hozzá? Ha lehet, akkor mivel? Nem értek hozzá, van hozzá 5 hangfal meg egy mélynyomó. Ez az: [link]

A másik kérdésem, hogy TV-vel össze lehet-e kötni, ha igen, hogyan? :D Köszönöm előre a normális válaszokat.



2015. ápr. 5. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

feltehetőleg ez egy sima 5.1-es rendszer lenne. A dvd lejátszó ami rendszerben van, a legtöbb esetben egyben erősítő is.

A csatik a szokványosak Csiptetős hangfal csatik, tv felé vagy scart, vagy optika megy.

2015. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Arturo Vidal válasza:

Nekem a házimozi 1 autós rádióról megy.

Ha téged nem zavar hogy csak 4 hangfal tornyot lehet rá bekötni akkor szerintem elég jó megoldás. (nekem van hozá 1 autós erősítő is 1 mélynyomóval) tehát 4.1

1 olyan autórádió kell hozzá amin van AUX bemenet.

Egyszerű a bekötése is. Nemtudom milyen TV-d van, vagy amihez beszeretnéd kötni...

De ha van rajta AUDIO kimenet (Fejhallgatóra-Jack dugós / Audio OUT-Piros és Fehér RCA) akkor csak összekell kötnöd a kettőt. (a rádiót és a TV-t)

Remélem Tudtam Segíteni. :)

2018. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!