Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Pioneer vsx-422ks erősítőm...

Grafy15 kérdése:

Egy Pioneer vsx-422ks erősítőm van és nem tudom szólásra bírni a subwoofert! Mi lehet a beállításnál a gond?

Figyelt kérdés
Az erősítő 5.1-es de csak 5/130Watt csatornát hajt meg, a subnak külön kimenete van arra aktív mélyládát kellett rakni(az is van rajta) A láda jó, valamilyen beállítási gond van. Még annyit, hogy 2 Front+ Subwoofer Stereo-ban szeretném megszólaltatni!Egyenlőre ennyi hangfal van rajta.

2015. ápr. 2. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a környezet mágneses zörejei erősebbek, mint a géped által gerjesztett indukció.
2015. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Gondolom az van, hogy 2.0 forrást kötsz rá. Namost 2.0-ból csak valamilyen effekttel fog 2.1-et csinálni. Azt az erősítőt nem ismerem, nekem (Yamaha RXV-357) pl van egy 5ch Stereo beállítás, ez gyakorlatilag megoldja, a 2.0 jelből az 5.1-et, amiből és szintén csak a 2.1-et használom ki, és akár zenére, akár filmre megfelel.
2015. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit már sikerült kiderítenem, hogy OSD menüben kell beállítani, amit a tv-n tudok megnézni, a baj ott volt, hogy csak kompozit kábellel jelenik meg a menü, nekem pedig HDMI-vel van összekötve a Tv-vel az erőlködő, úgyhogy először be kell szereznem RCA csatlakozós kábelt utána tudok tovább lépni! Utána megnézem az általad említett beállítást.
2015. ápr. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!