Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy psp-t de nem tudom...

Hellosztok kérdése:

Vettem egy psp-t de nem tudom hogyan kell beálítano az internetet segitene valako?

Figyelt kérdés
arra rájöttemhogybeálitások internet kapcsolatstb.. de elvileg a routeremen van egy ssid kod ami a wifim nek a neve is! de nem tom most irjam be vagy sem? meg zárolt a wifi de nekema routeremen wpa1/wpa2 van irva de ps en meg wpa psk (Tkip) wpa (Aes) van most melyiketválaszam? utána cim beálitások könyű/saját itt melyik a helyes? ip cim dns ezek automatikusanjòk? proxy szervert használja vagy sem?

2015. ápr. 6. 18:47
 1/1 anonim válasza:
lesz olyan a menüben hogy settings ott a leggalsobb a network settings.infrastructure mode.new connection.
2015. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!