Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv. Mobil internetet használo...

Üdv. Mobil internetet használok, és iszonyat lassú (játékban laggolok) olvastam, hogy erre a OpenVPN nevü program a megoldás, valaki segitene? Mert próbálgattam, de egyszerüen nem sikerül. Az internetem tipusa: telenor

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 23:40
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Sajnos a mobilnet válaszideje (Ping - a gépedről a szervernek küldött adatcsomag és a visszaküldött nyugtázócsomag utazási ideje ezredmásodpercben) rendszerint rossz. Vezetékes internet esetén ez általában 50 (millisec) alatt van, de 100 fölé ritkán megy. Mobilnetnél 150-200, de felmehet 300 fölé is. Mondjuk 500 azt jelenti, hogy fél másodperc késéssel ér vissza hozzád a válasz a szerverről. (lövöldözős játékban 150 fölötti érték már zavaró lehet)

Ezen szerintem VPN-nel sem tudsz javítani.


Ellenőrizd a válaszidő/ping/latency átlagos értékét. (pl. lövöldözős játékoknál a szerver lista egyik oszlopában ez szokott lenni)

2015. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:
Kihagytam: a mobilnet másik nagy problémája, hogy a rossz időjárás miatt gyengülhet a hálózat jelerőssége és adatcsomagok veszhetnek el, amit újra kell küldeni (vagy a gépednek vagy a szervernek, de ez is viszonylag sok idő)
2015. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
megmértem,a voda mobilnet 69,0 értéket produkált.kérdező csinálj speedtesztet te is.a hálózat jelerősségével sosem volt gondom.de lehet hogy a pannon rosszabb.
2015. febr. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Neuhauser László ***** válasza:

T-Mobile mobilnternet:


LE: 118 Mbit/sec

FEL: 49 Mbit/sec

PING: 19 ms

2015. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!