Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digis parabolához van értelme...

Digis parabolához van értelme beltérit venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vettünk egy házat, és az előző tulaj otthagyta a digi paraboláját. Ha veszek hozzá megfelelő beltérit, akkor milyen csatornákat tudnék fogni. Tudom, h. a digis csatornákat nem, csak a free csatornákat. Van értelme?

Köszi!



2015. ápr. 7. 11:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, h. nem digis beltérit, hanem vmilyen noname digitális beltérit
2015. ápr. 7. 11:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen műholdal beltérit vehetsz, semmi különbség sincs egy Digi parabola és egy bármilyen másik között.
2015. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, de ha megfelelőt választasz, akkor akár upc direkt direkt kártyás előfizetést is köthetsz. Ha tényleg csak ingyenes kell, akkor tényleg bármilyen beltéri jó, ha van a tvden hdmi csatlakozó, boxból is érdemes olyat választani, amin szintén van.
2015. ápr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, Ti melyik muholdat celoznatok be ezzel a digis tanyerral? Kozben vettem hasznaltan egy Globo 4100C-t.
2015. ápr. 10. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem adtál többet érte egy ezresnél, ez egy elavult mpeg-2 es beltéri, de még elog sok ilyen adás van az Astra műholdon, én azzal próbálkoznék.
2015. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2000 volt :-) Igen, en is az Astrat neztem ki. Csak itt-ott azt irjak, hogy csak nagymeretu parabolaval foghato.
2015. ápr. 10. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy! Ellenkezőleg, ill. hát attól függ melyik astra, s mely frekvenciák. Ha a kelet 19.2-re gondolsz (astra1), elsősorban német csatornák, ahhoz a műholdhoz bőven(!) elég az antennád!

Ha 28.3 fok (astra2), elsősorban brit csatornák, ahhoz is elég az antennád, csak azon frekvenciákhoz nem, amik az egyesült királyságra vannak "korlátozva" azt is lehet fogni nálunk, csak több méteres antennák kellenek hozzá, s valszeg ezt értetted félre. Ezeken a csatornákon találhatóak meg amúgy többek között az ITV, BBC csatornák, stb. szal azok amiken akad is normális tartalom, nem ezer éves filmek stb.

DE! Ezeket meg lehet nézni neten, okos eszközön a filmon rendszerében.


Egy petákot nem adtam volna a boxért, de kezdeti tapasztalatszerzésre végül is elégséges, csak azt ne mondd, hogy nem hagyományos tv-d van, hanem lapos, mert akkor életed legrosszabb üzletét kötötted meg még akkor is, ha csak 2 ezer volt!

2015. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!