Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rendelni szeretnék egy német...

Élekfj kérdése:

Rendelni szeretnék egy német oldalról (wirkaufens. De) és nem tudom hogy mennyi a kiszállitás magyarországra. Abba kérnék segítséget hogy hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat ^^

2015. ápr. 7. 11:29
 1/7 Tengor ***** válasza:

Miből gondolod, hogy külföldre szállítanak?

Miért nem írsz nekik az e-mail címükre?

2015. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amikor rá megyek arra hogy vásárlás ott belehet je

őlni hogy ungarn (magyar).

És azért rendelném mert ott 55000ft

Magyarországon 114000ft :/

2015. ápr. 7. 11:35
 3/7 VargaPeter1993 válasza:

1. kérdezd meg őket

2 ha nem tudsz németűl nem ajánlom mert ha garanciáztatni kell nem nagyon fog működni

3 ha előre utalással lehet fizetni felejtsd el mert ha átbasznak többe lenne a pénzed után menni mint amennyit buktál és ezt ők is tudják

meg ez attól is függ mit szeretnél rendelni

Ekkora árkülömbség egy kicsit érdekes egy olyan országba ahol még az átlag kereset is jobb

2015. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VargaPeter1993 válasza:

egyébként megnéztem az oldalt van telefonszám meg email is szóval ott érdeklődj szerintem

kunde@wirkaufens.de

0335 74 38 99 60

2015. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 3. :))
2015. ápr. 11. 10:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Németországban is gyártják azért olcsó tudtommal
2015. ápr. 11. 10:16
 7/7 VargaPeter1993 válasza:
Miután láttam az oldalt nem tünik átbaszásnak csak azért nem árt ha te vagy valaki jól tudd németűl és telefonon vagy emailbe megkérdezitek :) És nincs mit.
2015. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!