Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót javasolnát...

Milyen fejhallgatót javasolnátok PC játékokhoz, illetve veszteségmentes (Lossless) zenék hallgatására olyan 20-22 000 Ft körül?

Figyelt kérdés

Szeretnék már végre egy jó minőségű fejhallgatót, amivel rendesen ki lehet hallani a Lossless zenéket és a játékoknál az apróbb részletes hangokat.

Én valami Sennheiser vagy Razer márkán gondolkodtam, ti milyet ajánlotok?



2015. ápr. 8. 19:15
 1/9 Dpoker válasza:

Nem szeretnél mikrofonozni akkor szerintem vegyél egy Philips SHL3000 nekem is ilyen van tökéletes kiadja rendes basszust stb Annyira nem is drága 4-5k


Dj:

RELOOP RHP-10 Gold Rush

Pc:

Razer Kraken Pro Neon RZ04-00870900-R3M1 zöld headset

2015. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Razer Kraken Pro-t ajánlom,nagyon jól szól,nekem is ilyen van :)
2015. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az ajanlatokat. Sennheiser markabol is tudnatok mondani jo minosegut, ami zenehallgatasra es jatekra is egyarant tokeletes?
2015. júl. 12. 00:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és, ha lehet mikrofon nélkülit
2015. aug. 2. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
razer semmiképp. [link] - itt találsz egy lsitát ajánlott fejhallgatókról, zenei stílus szerint is leírva.
2015. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért? Mi a baj a Razer -ral?
2015. szept. 14. 19:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan lenne jó, ami játékokhoz és zenehallgatáshoz is egyaránt megfelel. Tehát legyen valamennyi térhangzása, legyen benne basszus is, DE NE túl nagy (ne tompítsa el a magasabb hangokat a nagy basszus).
2015. szept. 14. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
superlux hd681evo, megfelel minden feltételednek. razer: szar minőség, inkább csak a márkát, meg a "gamerséget" fizeted. sokkal rosszabb a hangminősége is. ez a superlux muziker.hu-nál beszerezhető teljesen jó áron. [link] nekem is ilyenem van, nagyon szeretem :)
2015. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Látom árukeresőn is csak pozitív válaszokat írtak erről a fejesről. :D
2015. szept. 18. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!