Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem kapcsol se ki, se be az...

Nem kapcsol se ki, se be az Acer E 15-típusú gépem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem meg, este mindent beállítottam rajta, nem volt semmi probléma,viszont amikor ma kikapcsolatam, nem kapcsolt ki. Egy idő után leáll, de visszakapcsolni sem tudom, mert a "bejelentkezés" helyett a "leállítást" látom a képernyőn. Mi tévő legyek? Ugye nem én rontottam el 1 nap után a zsír új gépet?! :( Kétségbe vagyok esve.

#gép #Acer #acer e 15
2015. ápr. 9. 12:16
 1/4 Szirty ***** válasza:

Gondolom windóz nyócmillió pont hatezer van rajta.

Vedd ki az akkut pár percre. Vagy húzd ki a töltőt és várd meg amíg teljesen kimerül.

Majd ezután kapcsold be.

2015. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az van rajta, igen. Szóval ez teljesen normális lesz ezután? Ha nem kapcsol ki csak lekell merítenem az aksit, és utána rendbe jön? Elég szar, hogy már a második használati napot ilyeneket csinál.. de azért köszönöm. :D
2015. ápr. 9. 12:50
 3/4 Szirty ***** válasza:

Illetve előbb próbáldki azt, hogy hosszan (5-8mp-ig) nyomva tartod a bekapcsoló gombot.


a minden jól meg nem lesz gyakori a dolog és kis szerencsével ezután rendbe jön.

2015. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óÓÓ! Sikerült! Bekapcsolt. Remlélem igazad lesz. Köszönöm, hogy segítettél! :)
2015. ápr. 9. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!