Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Acer V193HQ Monitor képernyővé...

Acer V193HQ Monitor képernyővédő állapotból nem kapcsol be. Valakinek esetleg volt hasonló problémája, vagy tudni véli, hogy mi lehet a gond? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pontosabban de, de a titok nyitjára nem jöttem még rá, van amikor 5 percig sem akar megmozdulni (bekapcsolni), az állapotjelző led sárgán villog. Próbáltam ilyenkor kikapcsolni, sikertelenül, nem reagál semmire. Munkámból adódóan is muszáj mennie a gépnek, így általában ez reggeli probléma, de van, hogy napközben sem kímél. Ha az egeret megmozgatom, elkezd villogni sárgán az állapotjelző, sötétben látható, hogy a képernyő is aprókat villog az állapotjelzővel együtt. Van, amikor megmozdításra azonnal reagál, van amikor percekig mozgatni kell az egeret, volt, hogy emellé még a monitor kapcsológombját is nyomtam, hátha, de ez sem vezetett eredményre. Előfordult olyan is, hogy meglöktem az egeret, itthagytam 5 percre, és szintén semmi nem történt, majd gondolt egyet, és ismét elindult. Gyakorlatilag véletlenszerűen indul el, amikor ő úgy dönt, vagy passz :) Valakinek esetleg volt hasonló problémája, vagy tudni véli, hogy mi lehet a gond?

2012. dec. 22. 11:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!