Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segitséget szeretnék kérni,...

Cucu1988 kérdése:

Segitséget szeretnék kérni, tegnap vettem egy dld 122 mélynyomót, kipróbáltam ithon szólt rendben, ma ugy döntöttem kiszedem a ládából és átkötöm mivel a hangszóró 2x2 ohm, na itt jött a bibi, nem szól csak az eggyik oldala, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 09:00
 1/3 Szirty ***** válasza:
Mit szeretnél kérdezni?
2015. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:

NE privát üzenetben!


"azt akarom kérdezni hogy nem árt a hangszórónak hogy a két csatlakozóból ami a hangszórón van ,csak az eggyik működik ,mert tegnap kipróbáltam az erősitőmmel és ,szól elég rendesen,nem lessz baja ?"


Most sem értem igazán. A hangszórónak kettő darab kivezetése van.


[link]


Ha csak az egyiket kötöd be akkor nem fog szólni. Ahogy egy égő sem világít ha a két kivezetéséből csak az egyik van bekötve.

2015. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az eggyik oldalán is van +,- és a másik oldalán is ugyan ugy +,-, kimértük a hangszórót az eggyik oldala 2 ohm, a másik semmi,ott is 2 ohm kellene hogy legyen mert 2x2 ohm 1000 watt rms ,de nekem csak 2 ohm szól ez károsithatja ?vagy vigyem el megcsináltatni ?
2015. ápr. 14. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!