Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az érdekelne hogy e kettő LG...

Az érdekelne hogy e kettő LG 3D LED TV közül melyiken szebb a kép, és melyik jobb tudásban?

Figyelt kérdés
[link] vagy ez [link]
2015. ápr. 12. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
650
2015. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
[link] és ez jobb mint az első kettő ?
2015. ápr. 12. 21:07
 3/12 Osynho ***** válasza:

Nagyobb a számozása azonos modellpalettán és drágább. Szerinted? :)


Miért ragaszkodsz egyébként az LG-hez? Az ips panelek nem valami erősek a fekete megjelenítésében.

2015. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert 140 cm kép átlója van szép képe sokan dicsérik, ezért de maximum 240 ezrem van rá,és minnél nagyobbat szeretnék ebbő a pénzből minél nagyobb tudással és szép képe legyen,nem ragaszkodok az LG hez az előbb leírtak miatt nézegettem az LG-k között de ha tudsz más gyártót ami ezt a minőséget eléri és ezt a képátlót akkor írj nyugodtan
2015. ápr. 13. 16:01
 5/12 Osynho ***** válasza:
Samsung 55H6400.
2015. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen de ez Aktív 3D Tv nekem nem kell Aktív,én a Passzív 3D Tv-ket kedvelem jobban,az Aktív 3D Tv-k szemüvege olyan nehéz hogy megnézek egy filmet 3D ben és fáj a fejem mert rohadt nehéz a szemüveg,meg drága is hozzá ha venni akarnék,a harmadik ha az elem merül benne akkor elő jön a vibrálás,ezen kívül azt mondják sokan hogy a Passzív 3D a jobb Technológia olvastam róla olvasd el ezt [link]
2015. ápr. 13. 18:07
 7/12 Osynho ***** válasza:

Ha 3D, akkor csakis aktív! ;-) Ez a cikk nem mai és erősen reklám szagú. Ki mondja még ,hogy jobb a passzív? Látogass el a prohardver tv-s topicjaiba és kérdezz rá nyugodtan. Az aktív szemüvegek egyáltalán nem nehezek. Próbáltad egyáltalán? Egy hagyományos szemüveg is nehezebb náluk, mivel műanyagból vannak. Ha az elem merül cserélni kell (illetve vannak akkumulátoros fajták). 5-6e 2db szemüveg, nem hinném, hogy drága lenne, de a tv mellé kapsz is 2-t. A passzív 3d felezi a felbontás, így nem is nevezhető full hd-nak.


Egyébként a 3D szerintem sokadlagos szempont egy tv esetében, 1-2x poén, de biztos nem érdekelne túlzottan. Viszont a Samsung 2-3x akkora kontrasztot tud, mint az Lg tv-k, ami azért jelentős különbség.

2015. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem nem próbáltam még egyiket sem, de az érdekelne hogy egy aktív 3D Tv szemüvegében hány megnézett 3D film után kell elemet cserélni úgy kb ha mondjuk egy film 2 órás ?
2015. ápr. 14. 16:29
 9/12 A kérdező kommentje:
de úgy is kipróbálom mielőtt döntök egyik vagy másik mellet.
2015. ápr. 14. 16:30
 10/12 Osynho ***** válasza:

"az Aktív 3D Tv-k szemüvege olyan nehéz hogy megnézek egy filmet 3D ben és fáj a fejem mert rohadt nehéz a szemüveg"

Pedig ebből úgy tűnt, hogy van tapasztalatod. Én próbálgattam ismerősnél és nagyon könnyű volt a szemüveg. Egy fémkeretes, hagyományos, amit emberek 0-24-ben hordanak, nehezebb.


Nem tudom mennyit bír, nem érdekel a 3D. Nyilván ritkán kell cserélni, úgyhogy ez nem szempont. A próbával az a gond, hogy a bolti körülmények nem ideálisak a képi jellemzők megítélésére. Neonfény, idióta túlszaturált beállítások, stb. És a Samsung sokkal jobb fekete szintjét se fogod látni a boltban, csak otthon, mikor filmezel.

2015. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!