Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám itthon kiflashel...

Hogyan tudnám itthon kiflashelni a psp-m? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy psp-m.Data Code:8c.5.00 m33-van rajta. Ha elindítom és megynomom a select-et akkor ott véletlenül rámentem hogy Restart Device. És újraindította :@

Most megnézetem és azt írja hogy system software: version 5.03.


Ezt hogyan tudnám kiflashelni? Lehet egyáltalán? Ha lehet 5.00 m33-at szeretnék rátenni.

Fenn áll a veszélye hogy elromlik?


2010. febr. 20. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

5.03 OFW vagy GEN?

Amúgy 5.03 GEN jobb, mint az 5.00 m33, és most, hogy már 5.03 van a gépen könnyebb/gyorsabb is lenne gen-t rányomni, de ha nagyon ragaszkodsz az 5.00-ért (de nem tudom miért ragaszkodnál) akkor abban nem tudok segíteni.

Ha maradhat az 5.03 GEN-C, akkor itt egy leírás:

[link]


(csak ha regisztrálsz a psphungary-ra akkor látod).


De 5.00 azt hiszem régi alaplapos psp-re van, tehát teljesen flashelhető, és akkor egy 5.50 GEN-D3-al még jobban járnál.

2010. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5.03 ofw van rajta. igen meggondoltam magam és az 5.03 gen-c-t szeretném feltenni. légszíves ne linket adj hanem írd le
2010. febr. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!