Wifi bekapcsolás után 5 másodperccel kikapcsol (? )

Figyelt kérdés

Üdv!


Remélem itt kapok valami irányt legalább, amin elindulhatok, mert hiába kerestem rá google-n, semmi hasznosat nem találtam, nem, még angolul sem.


Apollo quicki 728 tabletről van szó, tehát régebbi fajta. A társának (ugyanilyen tablet) semmi baja sincsen. Nem tudom, hogy neki mi lehet a baja.


Se a hard reset menübe, se boot üzemmódba nem enged be.


Használt; esetleg lehet, hogy belenyúltak az operációs rendszerbe? Ha igen, hogyan tudnám újratelepíteni?


Android verziója 4.0.4.



2015. ápr. 18. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Rakd gyári alpbeállításra.lehet hogy igy jo lessz
2015. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A francba, elfelejtettem írni, hogy már próbáltam a beállításokban lévő gyári visszaállítást. Nem működött. Talán nem a saját operációs rendszere van rajta, és az idegen verzió gyári beállításait reseteli csak.


Illetve amikor a telefonommal jártam így önhibából, így volt, de azt be tudtam tenni hard reset menübe, ezt a jószágot viszont nem tudom :/

2015. ápr. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!