Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a PC bekapcso...

Miért kapcsol ki a PC bekapcsolás után néhány másodperccel?

Figyelt kérdés
Kitisztítottam a gépet, kivettem a hűtőt leporoltam aztán vissza tettem biztosan jól. Miután visszatettem hajszárítóval kifúattam a gépet (tápot. Hütőt stb...) aztán visszatettem a kábeeket és kész. Mikor beakarom csapcsolni néhány mp után leáll. Nem tartom mellékesnek azt sem, hogy azthiszem 5 éve volt hűtőpasztázva újkorában és talán már kiszáradt. A szoba hőmérséklete kb 28 fok és a gépasztalnál nem nagyon szellőzik, illetve leszedtem az oldalát is.

2014. jún. 11. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először is nézd meg a előlapi panel kábelei jól vannak-e bekötve,esetleg kilazultak,ellenőrizd még a merevlemez kábeleit is,de javaslom hogy nézz át minden kábelt.
2014. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a proci hűtőjét az alaplapban jó helyre dugtad be?

ugye van CPU fan a procinak és a sys fan vagy chasis fan

a bővitő venitllátoroknak

nem esett be az alaplap mögé csavar? ezzel zárlatot okozva?

2014. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ellenenőrzöm a kábeleket. Csavar biztos nem esett be mert nem kellett csvrozni mert biztonsagi kapcsolo van rajta. Igen biztosan jó helyre raktam be. További lehetőségek ? Ui. Bocs a helyesirasi hibakert mobilrol irok nagyon gyorsan :)
2014. jún. 11. 17:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Az lesz a legvalószínűbb hogy túlmeegszik a kiszáradt hűtőpaszta miatt, mert az előbb sikerült addig bekapcsolnom, hogy bejutok a vindowsba kb1 percig ment is minfen aztán kikapcsolt.
2014. jún. 11. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a pasztád egy napos lett volna, hűtő leszedésnél akkor is újra kellene pasztázni. Mindig újra kell.
2014. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sokba kerül egy ilyen paszta, hol tudok venni ilyet, és egyedül is megtudom csinálni vagy inkább vigyem szakemberhez?

Milyen márkájút javasoltok?

2014. jún. 11. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
segédfeszültséget bekötötted alaplapba?a 4pines
2014. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen 4 pines (amennyiben ez azt jelenti hogy a hűtőt 4 tűhöz csatlakoztatom az alaplapra), és mi az a segédfeszültség? Újra szétszedtem aztán vissza, most egyenlőre jó 60-70 fokos, de még nincs rajta hűtőzsír.
2014. jún. 12. 13:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2-3 éve vettem 5 milis ezüstkolloidos ( jobban vezeti a hőt ) 500 forint volt... még van benne kb 2 mili...
2014. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a tápból 2 vezeték jön ki amit az alaplapba kell kötni egy 4 pines és egy 24pines(az a hosszú)
2014. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!