Doom PSP-re? (infó)

Figyelt kérdés
A Doom-ot akartam letölteni PSP-re és úgy csináltam hogy PSP/Games/CSO mappába aktam bármelyik fájlt amit tartalmazott azt írta Corrupted Data! A PSP-men 5.51 van! Mit rontottam el?
2010. febr. 21. 11:33
 1/4 anonim válasza:
Meg van flashelve a psp-d?
2010. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt rontottad el, hogy 5.51-es psp-d van, tehát OFW, nem flashelt, nincs feltörve.


Ha új alaplapos psp 2000 vagy bármilyen alaplapos 3000 van, akkor még nem is fogod tudni flashelni egy ideig.

Ha bármilyen 1000 vagy bármilyen régi alaplapos 2000 akkor tudod downgradelni és aztán flashelni.

2010. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És eleve nem is a PSP/Game mappába kell másolni hanem a memóriakártya főkönyvtárában az ISO mappába. Ha az nincs akkor csinálni kell 1-et. De igen nincs feltörve a PSP-d tehát nem fog menni sehogy
2010. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó:

DOOM az csak homebrew játék, amikbe nem vagyok nagyon otthon, de azt úgy tudom inkább a PSP/Game-be kell rakni (mert pl. a psxpsp-s játékokat is oda kell rakni).

2010. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!