Szerintetek mit vegyek, laptopot vagy komplett asztali gépet nem tudom melyik lenne a jobb (játékra kell) 150000FT körül?

Figyelt kérdés
Kb ilyen teljesítmény kéne: 8 GB ram i5 processzor 2GB nvidia videókártya. Ha lehet érveket is lécci :).

2015. ápr. 21. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
En inkabb laptop fan vagyok, de egyertelmu, hogy neked asztali pc kell. 150-ert nem talalsz olyan laptopot, ami barmivel elboldogul legalabb minimumon.
2015. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
150-ért csakis asztalit. Viszont játékos konfigba ennyi pénzért nem fér bele az i5. A 2gb nvidia vga meg kb semmi adat a kártyáról.
2015. ápr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magamnak csak laptopot vennék (nem játszom, amivel meg mégis, azt a mostani laptopom is elviszi, pedig már 4 éves), komolyabb játékra viszont csak asztali gépet ajánlok. Egy laptop dupla annyi pénzből sem fogja megközelíteni azt az erőt, amit egy jól összeválogatott asztali gép feláron tud. 150 ezres keretből meg ne is gondolkozz laptopban, ha a játék az elsődleges.
2015. ápr. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azért nagy dilemma mert asztalihoz még kéne plusz billentyűzet, monitor, hangfal talán nem mert van headsetem de a monitor pluszba 30000 abillentyűzet meg 6000
2015. ápr. 22. 06:54
 5/7 Osynho ***** válasza:
Kompletten megvéve is jobban jössz ki a teljesítményt illetően egy asztali géppel.
2015. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenképp asztali, az AMD proci olcsóbb és szerintem játékra tökéletes. Ennyiből én is amd pc-t raktam össze és tökéletes, minden maxon fut egy fx6300 és egy gtx750ti kombóval .
2015. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Osynho ***** válasza:
Minden maxon egy gtx750ti-vel? :D Milyen felbontáson?
2015. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!