Xbox one-on gondolkozom ballagásomra. Vagy inkább egy gamer pc-t kérjek vagy inkább egy laptopot. Xbox-hoz vagy Pc-hez milyen monitort kérjek?

Figyelt kérdés
Indokoljátok a válaszokat :D Köszi

2015. ápr. 24. 20:55
 1/9 anonim válasza:

konzol + alacsony input lagos kijelző. Drága monitor helyett esetleg már egy tv is szóba jöhetne. 2in1


tök mindegy, ki mit mond, attól függ, te mennyire vagy kocka. Nekem egyik sincs :D

2015. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az élet nagy kérdései... De amúgy a gamerPC, vagy egy minőségi laptop sokkal jobban megéri, mint egy konzol. Ha konzolon multit akarsz fizetned kell (havidíjat),ha új játék kell rá, akkor min. 10K elmegy egy hülye játékra, holott pc-re lehet torrentelni.
2015. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha pesti vagy akkor vedd meg az én xbox one-omat, alig használt, tökéletes állapotban van :D
2015. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
egy rekesz sört adok érte :)
2015. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy gamer PC venni fogsz 500 ezerért, pár év múlva csak lo-med beállításokon játszhatsz a játékokkal! szóval ezen gondolkozz el!


Ha csakis játszani akarsz, akkor konzol, mert nem kell bajlódnod a telepítéssel, nem kell a felugró üzenetekkel bszakodni és még sorolhatnám. Ráadásul nem kell figyelgetned, hogy mennyi ramot vagy procit visz el a játék.

2015. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Inkább játékra használnám, Xbox-on lehet netezni+skype. Sztem Xboxon fog menni 4év múlva is játék pl. mint 360-on. Ezért sztem Xbox lesz. De jöhetnek még az ötletek :D
2015. ápr. 25. 14:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy talán ps4?
2015. ápr. 25. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet netezni, csak fizetős, csakúgy a ps4-nél is!


Egyébként színugyanaz a grafikája mindkettőnek, leginkább exklúzívok alapján dönts, de szerintem ez is baromság!

2015. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1év múlva ezeket is szanaszét lehet torrentezni, mint a 360-at.
2015. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!