Azon gondolkozom, milyen e-book olvasó kellene nekem (? )

Figyelt kérdés
szeretnék könyveket olvasni rajta, de mivel oda vagyok az animékért és a mangákért, ezért mangát is nagyon sokat szeretnék rajta olvasni. A gon az az, hogy nem tudom, hogy megfelelő-e a kompatibilitás a mangák szokásos formátumai, méretei és, hogy olvashatóak leszen-e minden egyes sorok, .... esetleg rá is lehet nagyíani egy adott oldalon valamire, és ha igen nem nehézkes, ha elég gyakran lesz rá szükségem?

2014. dec. 14. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:
esetleg tudtok kifejezetten típusokat ajánlani jó ár-érték arányban nagy kijelzővel, aksi idővel?
2014. dec. 14. 19:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy valamirevaló olvasó 50000.- ft körül kezd.
2014. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

e-ink kijelzős olvasóknak mindnek nagy a működési ideje, mivel csak akkor fogyaszt áramot, amikor lapozol.

Wayteq Xbook 60 elég jó és ár/értékben verhetetlen.

Ha white paperes kell, az drágább.

2014. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mangaolvasásra nem jó szerintem, bele kell nagyítgatni és az elég nehézkessé teszi a dolgot. Erre inkább egy tablet jó, én legalábbis azon szoktam, vannak direkt erre appok is, akár saját adatbázissal (legalábbis ha angol, német vagy japán nyelven olvasod, akkor tuti van).

Könyvek olvasására viszont mindenképp ebookot ajánlanék. A fent említett wayteqet mondjuk épp nem, két ismerősből kettőnél adta meg magát kapásból, bár lehet ez csak pech. :D De ha e-inkes a kijelzője, akkor szinte bármelyik jó, olcsóbbak is. Nézz róla néhány kritikát, vásárlói véleményt, funkciók, formátumok alapján el tudod dönteni, melyik a legideálisabb számodra.

Ha nem sok könyvet olvasol és inkább a mangák miatt kéne, akkor a tabok között nézelődj inkább, ott mélyebben zsebbe kell nyúlni, ha használhatót akarsz. Ezeken is lehet olvasni akár, bár hosszú távon nem a legjobb. Mérlegeld mire van szükséged, mekkora a keret, stb.

2014. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!