Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni az Apple Watch Sportot?

Figyelt kérdés
Véleményeteket szeretném kikérni.Szerintetek megvegyem az Apple Watch Sportot?Nagyon megtetszett,meg kell hogy mondjam.Véleményeteket írjátok le légyszíves,lent.(fejtsétek ki bőven véleményeteket).Köszönöm

#Apple #Apple Watch #Watch Sport
2015. ápr. 24. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem éri meg...
2015. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem.Érdemes?De szerintem érted mit szeretnék kérdezni:)
2015. ápr. 24. 22:51
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Visszakérdezek,mire használnád?
2015. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értesítések megnézése,alkalmazások használata,de legfőképp órának:)
2015. ápr. 24. 22:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Értesítésekre meg ezekre tudod használni a telefonod a időhöz meg ott a rolex...
2015. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Így egybe lenne.Igazából nem is néz ki olyan rosszul,sőt...Nekem nagyon tetszenek:)

Te,ha lenne rá pénzed megvennéd?(ezzel nem azt akarom írni,hogy nincs pénzed,és azért nem veszed meg...)

2015. ápr. 25. 11:00
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Ebben két dolog tart vissza. Az egyik a kicsi akkumulátor, a másik az apple politikája miszerint legyárthatnak akármilyen sz*rt mert az "applebirkák" úgyis megveszik. Persze ezzel nem téged birkáztalak le mert te megkérdezted itt a dolgot.

Az én véleményem szerint várj még egy két évet mert addigra lessz olyan szinten az okosóra biznisz ,hogy megéri venni egyet(bár az apple wachok akkor se lesznek 200 ezer alatt)

2015. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából még a Withings Activité-n gondolkozok.Kell egy elegáns óra,ami lehetőleg tudja az aktivitásomat mérni,és a Withings Activité és az Apple Watch Sport jött szóba,de a Watch Sportnak hátránya,hogy nem teljesen vízálló(a Withings 50méterig),meg ugye az akkuidő.De viszont a Watchon sok szép dolog van(más kérdés,hogy megér-e ennyi pénzt.)

Szerintetek Activité vagy Watch Sport?

2015. ápr. 26. 10:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen telefonod van mert ha iphone akkor erre a kettőre vagy korlátozva,ha samsung akkor gear fit kapható már 30 000-ért is. Ha más jellegű droid akkor megvárnám a google óráját is mert arra az android wear kerül majd ami nem olyan zárt rendszer mint az ios vagy a tizen.
2015. ápr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
iPhone 6,iPad Air,iPod nano tulajdonosa vagyok.Végül a Withings Activité mellett döntöttem.Amúgy a Withings már úgy hallottam,hogy kompatibilis a droiddal is.
2015. ápr. 27. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!