PC vagy konzol?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, akinek se egy konzolos dolga, se egy rendes számítógépe nincs:( szóval, jött egy lehetőség, és melyik érné meg jobban? Inkább csak játékre használnám. Tudom, a pc-sek pct mondanak meg nem tudom, de akinek mondjuk mind a kettő van. Köszi:)

2015. máj. 2. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt a szülőkkel kell egyeztetni :) nem velünk.

Egyébként pl. van olyan hogy sok játék van konzolra de pc-re nem. És ugyanez fordítva is. De én am. PC-t ajánlanék inkább. De am. meg még neked inkább tanulni kéne, és szabadidőben gépezni...xd

Egyébként meg nem kell a tömeg után mennni... hidd el nem kötnek le a játékok annyira.

2015. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha csak játékra,akkor konzol.

Kérdés mennyi pénzed van rá,mondjuk PS3,ha több a zsé,akkor a 4-es.

Nem rossz az Xbox sem,nekem van X360-am,de inkább a ps-T ajánlanám,mert több jobb exkluzív van rá !

2015. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van PC, Xbox One, PS4 és WiiU, és én PC-t javaslok. A játékok 90%-a multiplatform, és többnyire PC-n a legjobb minőségűek. A PC-s játékok sokkal olcsóbbak. A PC-t megvenni ugyan drágább, de a játékok árán simán behozza. PC-n játszhatsz kontrollerrel, de konzolhoz csak körülményesen és drágán csatlakoztathatsz egeret és billentyűzetet. A PC-n sokkal több dolgot csinálhatsz, mint konzolon. Satöbbi.
2015. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szai!

Nekem van bitang gépem meg ps 4-em de a gépen sose játszok már.


Azért mert gondolj csak bele 1db játékkal 140.000 a ps4 oké drága + venni hozzá játékot megint 13-20k.


De akarsz gépen játszani nagyon drága min. 200.000 de inkább az fölött. Bár le tudod tölteni a játékokat persze multizni nem tudsz szóval ha venned kell a kor ugyanúgy 13-20k. És egy kis szar gép is bőven elég ha internetes játékokkal akarsz játszani pl.: lol,metin,dota...stb.

(És most mit tudom én ha majd kell veszel a gépbe alkatrészt már egyre olcsóbbak.)



Ezzel szemben a ps 4 hátra dőlsz kényelmesen a kanapén és játszol + a barátaidat felhívhatod ha van 2 kontrollered. Mivel az ember társasági lény... + (ps kamera is nagyon jó nézd meg miket lehet.)


Azt még hozzá tenném hogy ha xbox one vagy ha ps 4 et választasz mind a 2 vel nagyon jól jársz.

xbox one hoz van kinekt és az is valami eszméletlen szuper biztos vagyok benne hogy neked is tetszene és a családnak is ellene vele meg a haverokkal is és a lányoknak is tetszik :D

2015. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, hallottam, hogy van ilyen Steam Box, ez mennyire jó?
2015. máj. 2. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:
"Kérdés mennyi pénzed van rá" mennyi pénze van a szülőknek... érdekes hogy leírta hogy 13 éves de ti felnőttként kezelitek :)
2015. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Apám venné, aki Angliában lakik, vagyis jól megy neki...szeintem 200.000 körül
2015. máj. 2. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg inkább valami ütős pc konfigot rakjál össze...
2015. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem számítógépem van és haveromnál játszottam xbox-al és ps-el is ! Hát nem valami nagy szám írányítás sokkal rosszabb a gta 5-nél a 30 fps nem valami csalogató! Ezért a pc-t ajánlom! :) GTA 5- fps-el azért sokkal jobb! + konzolra drágák a játékok 15K :D
2015. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!