Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlotok?...

Milyen fejhallgatót ajánlotok? Gradon gondolkozom. Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja elhatároztam, hogy én bizony beruházok egy fejhallgatóba, mert hát én mindig fülhallgatót használtam, aztán véletlenül fejemre került egy mikrofonos headset fejhallgatóval, és én elképedtem, hogy mi "történt körülöttem". :)


Igazából az volna a kérdésem, hogy mit ajánlotok? Gagyit nem szeretnék venni. Amit kinéztem magamnak az a következő kettő:


[link]


[link]


A kettő között pont 10 darab ezres az árkülönbség (tekintsünk most el attól,hogy az egyik ákciós, mire eljutok odáig, hogy megrendeljem gyanítom megszűnik az akció), érdekelne, hogy miben más a kettő? Nem igazán értek a dologhoz még, de az értékeket elnézve körülbelül semmi különbséget nem fedeztem fel.

Egyébként gondoltam rá, hogy amazonról lerendelem, mert úgy olcsóbb, csak félév mire megkapom.


Szóval melyiket ajánlanátok, és miért, illetve alternatívákat is írhattok.

Egyébként a linkelt két füles már csak azért is tetszik, mert szeretem a retro témát, és igen megfogott a külső is.


Igazából 50-nél többet nem költenék rá, főként PCről hallgatnék zenét, illetve egy ősrégi vinyl lejátszós hi-firől.


Prohardveres cikk, ami alapján döntöttem:

[link]


Elég laikus vagyok a témában, de felettébb érdekel a zene világa.



2015. máj. 2. 22:00
 1/2 anonim válasza:
Csak 1 tipp de 30 ezernél többet költeni butaság egy fejhallgatóra.Nézegess a razernél
2015. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha jól láttam a Razer gamereknek árul fejeseket. Nekem zenére kell. Van különbség:)
2015. máj. 3. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!