Digi, T-home, vagy Upc? Melyik sat tv-t ajáljátok? Vagy inkább vegyek egy okosítható beltérit, ami állítólag mindent fog? Van valakinek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

A tücsök eszi a mézet te tudatlan mondja Győzi Bejának....


Vagy inkább vegyek egy okosítható beltérit, ami állítólag mindent fog?

Nekünk van ilyen gépezet..DigiTv kóddal a többi pedig CCCammal működik de nagyon bonyolult,a DigiTv-t nem sokára nem lehet ingyen nézni kóddal..

Van T-Home Iptv-nk ajánlom

:)

12/F

2010. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Diginél ugytudom nicn svisszapörgetés, de amúgy felesleges sose használtam. T-home az annyiól szemét cég hogy drága, a UPC meg megint mert ugyebár ő a netét korlátozza, igaz itt csak a TV-ről van szó, de gondolom lenne neted is ugyanattól.

Ha választhatnék akkor Digi KÁBEL.

Második a T-home, utolsó a UPC.

2010. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Második első vagyok a T-Home nem szemét nem drága neked nincs pénzed

5MBIT net

Telefon

60 TV csati

Visszapörgethető,megállítható,videótéka

10.000ft alatt?

Multkori számlám 10.400Ft

Mondom csak neked nincs pénzed

12f

2010. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
*Multkori számlánk
2010. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 55%-oddal ne oktass ki.

Digi kábelnek vannak most jó szolgáltatásai.


[link]

[link]

[link]


Nézd meg, szerintem a digi még mindig minden visz nem csak internetben.

2010. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Azért talán nem 12 évesen kellene megmondani ,hogy kinek van vagy nincs pénze. A többi szolgáltatóhoz képest a t-hóm a legdrágább és a leg lassabb/legkevesebbet is ő adja.

Lehet ,hogy beton stabil a jel meg minden ,de akkor is annyi pénz nem ér. csak 6000a tv amin alig van pár normálisabb csatorna.

2010. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Te szdsájbakúrt ondóvdsezdseték, nem érsz többet, mint egy kis gesci amit elledsptek a dögldsdsegyek, kurvdsádsra seggbebasznádslak a seprőnyédsllel! Hogy a huldslamosó szárítsa le a fardskadat!

Olyan csúnya vagy, hogy andsyád is csak azért simogasdtdsott kiskorodban, hogy a testvéred ne féldsjen tőled !!!


Utóirat: Nehogy a szemdsem elé kerülj, mert kitépem a bdseled és arra akassdzdtalak fel!

2010. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk digi van és elégedet vagyok vele a t.home-ról semmit nem tudok de az upc-éről azt hallotam hogy kevés csatornéja van
2010. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem upc van amit azért választottam mert nagyon jó információs menüje van, mutatja, hogy mi megy a csatornán meddig tart gombnyomásra rövid tartalom stb. Amikor megrendeltem a digi ezt még nem tudta de most már igen ezért erősen gondolkodom, hogy átmegyek a digihez sokkal több csatorna van náluk már ami engem érdekel és a upc-nél kódolva van, árban pedig ugyanaz nem egészen 4000ft a t-home-t nem ismerem.
2010. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem t-home van itthon tv meg internet. A tv az fasza semmi gond nincs vele. Az internetről meg inkább ne is beszéljünk. Kb minden 2. nap van olyan, hogy a sávszélesség leesik 20-50 kb/sec-re. Plussz a többi szolgáltatóhoz képest elég drága. A digiről csak jót hallotam, szerencsére nemsokára elérhetővé válik nálam is.


Ui: t-home-os optinet az már teljesen megéri az árát, de ugye az sincs mindenhol :(

2010. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!