Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot vagy számítógé...

Milyen laptopot vagy számítógépet vegyek dj-zni?

Figyelt kérdés
Olyan gépet szeretnék ami nem akadozik a programban szép a hang?
2015. máj. 10. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

macbook-ot használ minden profi dj

több okból is

pl. nem fagy le, ami egy buli közepén elég ciki lenne


[link]

2015. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
valami olcsóbb ?
2015. máj. 10. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
használt macbook
2015. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi
2015. máj. 10. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez viccen kívül a legjobb megoldás. Jómagam is próbálkoztam windows-os lapival, de mindig volt valami baj. Így befektettem egy alig használt 15-ös Retinás Pro-ba (mondjuk az is játszott, hogy ismerőstől vettem), de 300.000 Ft-ból most van egy nagyon állat gépem:D
2015. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá macbook, elég egy jó intel, szerintem nálad azért fagyott le buli közepén, mert egy szar volt a laposod. Én sokszor játszottam már egyszerű intel laposról, itthon pedig amd asztali gépről játszok, és soha semmi problémám nem volt a fagyással, vagy a gyorsasággal. A macbook-ot leginkább zenekészítés/szerkesztés miatt érdemes megvenni, mert a DJ szoftverekkel ellentétben a DAW-ok már rohadtul gépigényesek, de egy DJ szoftver nem igényel sokat.

Egyébként az, hogy mennyit szánj rá az attól függ, hogy mióta játszol, mennyire vagy jó, mik a céljaid, milyen programot használsz (ha erre az a válaszod, hogy virtual dj studio, akkor felejtsd el a macbook-ot, meg a dj karriert is), controllerrel vagy esetleg timecode rendszerrel, stb.

2015. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából én még kezdő vagyok,nem akarok sokat költöeni még elösször.szerintem még egy 70-80 ezres asus is megfelel.
2015. máj. 11. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Melyik szoftvert használod és hány csatornán akarsz játszani? Egy Traktor Pro-nak 2 csatornán bőven elég egy 70-80 ezres lapos.
2015. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én a serato dj-t és a virtual dj-t használom
2015. máj. 11. 20:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Elüsször 2-3 csatornán
2015. máj. 11. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!