Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket éri meg meg venni, e...

Melyiket éri meg meg venni, e két szubláda közül?

Figyelt kérdés

Mivel hangtechnikával foglalkozom így teljesen tisztában vagyok vele hogy mind a kettő egy rakat szar, meg igazából hamis adatokat is írnak róluk, ezért ilyen kommenteket nem is kérek hogy ez egy szar, mert tudom :)de jövő héten megyünk hangosítani egy iskolai rendezvényre és per pillanat a felszerelések nagy része karbantartás alatt áll, így szükségem lenne minél gyorsabban egy passzív szubládára a másik mellé, de most erre az egy alkalomra nem veszek 300000-ért rendeset, mert ugye van,csak nem tudom most használni, ezért ki néztem lehető leg olcsóbban kettőt, de csak pár dologban különböznek így nem tudok dönteni. szerintetek melyiket vegyem?? mint azt mondtam tudom hogy ezek nem jók semmire sem, de egy alkalmat azért ki bírnak :) a válaszokat előre is köszönöm! itt vannak a szubok :)


[link]



[link]



#mélynyomó szubláda #hangfal hangosítás
2015. máj. 24. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

DJbörzén kéne körbelesni hátha akad egy reflex , vagy hasonló érzékenyebb terhelhetőbb darab, mert ez a legalja. Mindenképpen újat akarsz akkor talán az Omnitronic BX-1550 jobb választás ennél ~ 25kg mégis több az anyag mint ezekben :Uhh :/


[link]

2015. máj. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gond csak az hogy ezek eleve nem meg bízható márkájú termékek, ezért inkább újan szeretném meg venni mert az még biztosan használható egyszer legalábbis :)
2015. máj. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!