Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Wacom Intuos Manga digitaliz...

Mrs.hutch kérdése:

A Wacom Intuos Manga digitalizáló táblával csak mangát rajzolni/animét animálni lehet? Vagy mást is?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy szeretnék egy olyan programot amivel animációt készíthetek. Ez a fajta jónak tűnik, de amikor olvasok róla, mindig írják, hogy "remek animéket lehet vele készíteni+

"... stb. Csak hogy én anime rajzolásban nem vagyok jó, nem is nagyon izgat a téma, és én csak egyszerű rajzfilmeket szeretnék csinálni. Előre is köszi a válaszokat!



2015. jún. 1. 18:54
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Nem, azért "manga" mert adnak hozzá egy ehhez kifejlesztett szoftvert. Simán tudsz vele bármit rajzolni más programokban.

Egyébként ez kicsit drágának tűnik.

2015. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsi, és szenvedés vele az élet. Amikorra valaki már eljut az animátor szintre általában vált, azért nem jellemző, hogy olyan hű de nagy dolgokat hoznak létre rajta- persze kivétel van, de normális animációk grafikus monitoron készülnek (Cintiq, újabb alternatívaként Huion). De amúgy ja, nem vágja le senki ak ezed ha nem mangát rajzolsz, de a helyedben minimum medium méretre hajtanék, akár használtan is.
2015. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat :) ha kicsi, és szenvedés vele, akkor inkább keresek másikat :D mégegyszer köszi
2015. jún. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!