Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam, mit...

Melyiket válasszam, mit ajánlatok digitalizáló táblákból? Össze vagyok zavarodva. Már egy csomót átnéztem de nem tudom melyik lehetne jobb, mert annyira még nem értek hozzájuk.

Figyelt kérdés
Szeretnék venni digitalizáló rajztáblát.Sulihoz szeretném használni,esetleg később munkához is.Először Wacom-on gondolkodtam,mert mindenki azt ajánlotta.Azon belül az Intuos pro Medium-on és a Pro Large-on gondolkodtam melyik lehetne a legjobb,mert sokan mondták,hogy a Medium méret kicsi.Viszont igen drágák is.Utánanéztem más márkáknak is de azokat meg nem ismerem,nem tudom mennyire megbízhatóak.Tudnátok mondani,ajánlani megbízható márkákat,azon belül típust szerintetek mi a jobb,mik az előnyük,ti miért és mihez választanátok,stb?Vagy az Intuos így is a legjobb árában?Túl sokat nem szeretnék rá költeni,a Pro Large is már igen borsos nekem,de ha ez a jó,akkor ez a jó.Érdemes ilyen műszaki cikkekben hosszútávon gondolkodni? Most minden segítség,vélemény jól jön.:)

2014. máj. 12. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A Wacom táblákba megéri befektetni, megbízhatóak, és nagyon jók. :)
2014. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Mindenképp Wacom, biztosíthatlak megéri. Én a grasshooper-t ajánlom, nagyon segítőkészek, és náluk ki is próbálhatod, melyik méret a legjobb neked + eligazítást is tartanak a használatról :) .


Tipus tekintetében, ha vonalrajzrajz/festmény/design körben gondolkozol, elég a bamboo is (nekem pl. munkahelyemen ez van), ha komolyabban merülsz bele (pl. nagy méretű festmények) akkor intuos (nekem egy intuos5-öm van a grasshoopertől), mert itt a bal oldali gombok nagyban megkönnyítik a munkád és elég sok cserehegyet is kapsz a készlettel. Grasshooper mellett még az is szól, hogy különböző tollak és cserehegyek is beszerezhetők tőlük. Nekem a következő projektem egy cintiq lenne :)

2014. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!