Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora RMS teljesítmény elég...

Pit88 kérdése:

Mekkora RMS teljesítmény elég egy hangfalnál ha kinti használatra szeretném venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem, de nem tudom hogy elég lenne e a teljesítménye?



2015. jún. 5. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyien lesztek mekkora terület bezenélése a cél ?


Amit kinéztél erősítő kb 20w rms-re képes max 2x40 watt zenei, a dobozok jó indulattal 89-90dB érzékenyek ebből ki tudod kalkulálni, hogy elég lesz-e.


[link]

2015. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Amúgy kb 20-30fő lesz egy kb.: 70 négyzetméteren!
2015. jún. 6. 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazán szívesen, oda kicsit más cucc kellene szerintem.

LEWITZ PS112A x2 pl. vagy esetleg LEWITZ PS112Ax2 aktív tehát csak táp és szól. Későbbiek folyamán érdemes lesz beruházni 2db állványra is hozzá. Jelenleg ennél olcsóbb megoldást nem tudok ajánlani.

2015. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat. Ez szemét, nem hangtechnika.


Ez akkorát szól, mint egy közepes hi-fi rendszer (értsd minőségi komponensekből összerakott rendszer, nagyobbacska polcsugárzóval), csakhogy utóbbi szépen szólna...


Ha profi hangtechnikát akarsz, az nem ennyi lesz használtan sem.


Meggondiolnáma helyedben, hogy normális használt hi-fi rendszert vegyek, az 30-50 ezer körül kijömn és emberi hangminőségben szólna.

2015. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézned, hogy az Auna, Skytec cuccokról miket írtak, írtunk már tucatnyi alkalommal. Hadd ne kelljen sokadjára pontosan uyganazt leírni... :)


Nevetségesek a kamu adatok is, meg ahogy meg vannak adva az meg pláne...

2015. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!