Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Két ASUS laptop között próbálo...

Két ASUS laptop között próbálok választani, de nem tudom, melyiknek nagyobb a teljesítménye/ melyiket érné meg jobban megvenni. Tudnátok ebben tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés

Ez lenne az egyik:

[link]


ez pedig a másik:

[link]


A lényeg hogy nagyon erős processzora legyen, vagyis hogy akár a komoly grafikai feladatokkal is meg tudjon bírkózni. Munkára, és játékra egyaránt használnám. Kb. 200-230-as ár-értékig tudnék elmenni, és ebben (nekem) ez a kettő tűnt a legjobbnak.



2015. febr. 24. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Siman a masodik. Lenyegesen jobb proci es felso kategorias video.
2015. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2015. febr. 24. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó, borzalmas minőségű mindkettő, játékra jelenleg az Asus N550/551 ami szóba jöhet.

Egy laptop esetén a hardver kb 33 %ban számit, a többi ami fontosabb, a felhasznált anyagok minősége, ide értve a zsanérokat és a billentyűzetet is, meg persze a hűtés is nagyon fontos, ezt nem lehet hűtőpaddal pótolni.

2015. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!