Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A kocsiba beszereltettünk egy...

A kocsiba beszereltettünk egy Blaupunkt Tokyo 110-es autó rádiót, miért nem működik a véletlenszerű lejátszás?

Figyelt kérdés

A 4-es gombot kell megnyomni hozzá (RDM), ki is írja, hogy RDM ON, mikor meg nyomtam a hang elmegy, egyet "dobbannak" a hangszórók és kikapcsol a lejátszó.

Ha telefonról menne nem zavarna mivel azon lehet állítani a lejátszás sorrendet, de mivel azzal nem megy :/

Amúgy nem lenne kompatibilis a windows phone-al?

Remélem tudtok segíteni.



2015. jún. 10. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:
autó rádión*
2015. jún. 10. 21:39
 2/5 anonim válasza:
szerintem gyári hibás, vidd vissza a szerelőhöz
2015. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Működik most...talán ha 10+ szám van a tárolón akkor lehet talán csak?

Viszont 16 számból 4-et játsz le véletlen szerűen, de mindig csak azt a 4et :))

Netről volt rendelve és nincs kitöltve a garancia papír :/

2015. jún. 11. 21:47
 4/5 anonim válasza:
Szintén ugyanennél a típusú rádiónál USB lejátszásnál bekapcsolom az RDM módot ki is írja hogy RDM ON, és egy számot ismétel folyamatosan nem lehet a következőre lépni se. Most pár napja jött elő a hiba, eddig nem volt semmi. Esetleg volt nektek is?
2016. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 flegmahhh válasza:
Nekem más jellegü problémám lenne amikor rádiót hallgatok akkor kiirja hogy Pi Seek és amikor meg pendriver ről vagyis usb végű mp3 lejátszoról megy a zene otteg akadozik a zene mint amikor egy cd nagyon karcos és szaggat mikor megvettem ilyen gond nem volt ugyanakkor ez a probléma csak akkor áll fennt amikor az autóval menet közben vagyok álló helyzetben nincs ilyen probléma eserleg menet zárlatos lenne?
2016. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!