Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy Speedlink SL-8703-B...

Kaptam egy Speedlink SL-8703-BK CAPO mikrofont, nem járt hozzá telepítő lemez, bedugtam a gépbe de nem ír ki semmit és nem is találom sehol a gépen. Hogyan tudnám telepíteni, esetleg más ötletetek van-e?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 15:15
 1/4 Szirty ***** válasza:

Mit kellene szerinted kiírnia?

Új hardver? :)

Ez egy közönséges mikrofon.

Nem találod a gépen?

Telepíteni? Egy mikrofont? Nem értelek. Használd!

2015. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát jelzi a Win ha új hardver van csatlakoztatva, és a hangkártya driver + az eszközkezelő is mutatja.

Próbáld meg a hátsó mikrofonkimenetet használni.

2015. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:

Helló Nás Páng!


"Hát jelzi a Win ha új hardver van csatlakoztatva, és a hangkártya driver + az eszközkezelő is mutatja."


Már miért mutatna egy mikrofont az eszköz kezelő? Honnan veszel ilyet?

Nekem pl. a hangkártya line outba be van dugva egy SONY erősítő. Line IN-be meg egy TV tuner.

Valamiért nem írta ki hogy új hardver: SONY erősítő :D

2015. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nás Páng: bedugtam a hátsó bemenet be is ott is ugyanez volt a szituáció.

Szirty: Ne haragudj de nem azt kérdeztem, hogy mit nem kellene csinálnia a gépnek, hanem, hogy mit kellene csinálni nekem. Ha ebben tudnál segíteni azt megköszönném.

2015. jún. 16. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!