Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy és milyen kábel segítségé...

Hogy és milyen kábel segítségével tudom összekötni a számítógépet az xbox 360 géppel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
kimész az utcára felmászol egy villanyoszlopra, kb 2 méter vezetéket kivágsz belőle, kinyitod az xbox és a gép dvd olvasóját és odacsomózod a vezetéket. én így szoktam remélem segítettem
2010. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm az "értelmes" válaszod és a segítőkészséged.grat
2010. febr. 28. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első író válasza legalább annyira értelmes mint a kérdés.
2010. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hintalow ***** válasza:

Konkrétan mit szeretnél? Az xbox kifele tud küldeni videójelet, amit egy tv meg tud jeleníteni.

Fogadni jelet pedig ha jól tudom, közvetlenül rákötött winchesterről tud, persze ott sem tud mindent értelmezni, csak amit felismer.

Mit szeretnél elérni az összekötéssel? akkor tudunk segíteni, hogy lehetséges -e vagy sem.

2010. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pl. a media centert használni a boxon. Köszönöm a válaszod és segítőkészséged !
2010. márc. 1. 16:30
 6/7 Hintalow ***** válasza:

Háát az így nem nagyon fog menni szerintem. Amikor a gépen használon pl a media centert, maga a program belül fut, a számítógép ugye csak a képjelet küldi ki a monitorra, hogy láthasd mi történik "belül"

Ahhoz, hogy az xboxon csinálj ilyen, magán a konzolon kéne lennie egy operációs rendszernek, ami tartalmaz média centert, de ugye a konzolok jelentőssen eltérő belső felépítése nem teszi lehetővé, hogy bármilyen programot, oprendszert futass rajta.

2010. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de hintalow ha nem értesz hozzá akkor minek írsz ide?
2010. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!