Euronics - tól nem kaptam garanciajegyet ni a teendő?

Figyelt kérdés

Rendeltem az áruházból egy fülhallgatót .

3-5 napot ígértek , jött két hét után , na de a lényeg 1 év jótállás járna és nem küldték el a Jótállási Jegyet.


Már rengeteget írtam nekik ,több hetek teltek el.

Eleinte nem értették mit akarok mert azt írták ,hogy küldjem el a Garanciajegyet és ők majd érvényesítve visszaküldik nekem . De sajnos nem tudtam , mert eleve nem is kaptam.


Majd az utolsó emailba ezt küldtek idézem:


A termékhez tartozó garanciajegy pótlását, természetesen, postai úton megtesszük, Szíves elnézését kérjük az Önt ért kellemetlenségekért!


Megértését és türelmét előre is köszönjük!


Eltelt ismét két hét és semmi .

Az utóbbi leveleimre már választ se kapok .

Kérlek segítsetek ...

Mit lehetne ilyenkor tenni ?



2015. jún. 17. 20:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mennyiért rendelted a fülhallgatót? Mert kis értékűekhez nem tartozik garanciajegy, ha megvan a blokk, vagy számla, akkor az elég. Úgy értem valószínűleg nem pl. 50 ezer ft volt.
2015. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez volt :


[link]


Garancia: 1 év


Még a számlán is az volt hogy küldjem vissza a garanciajegy érvényesítése miatt.

2015. jún. 17. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van. A blokk vagy számla elég hozzá!
2015. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ugy értitek , hogy elég a száma , ha tegyük fel elromlana , akkor Garanciajegy nélkül kicserélnék ?
2015. jún. 17. 21:03
 5/11 anonim válasza:
Blokk is elég.
2015. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs blokk mert netes rendelés volt az Euronics áruházból.
2015. jún. 18. 01:41
 7/11 anonim válasza:
Akkor számla.
2015. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, úgy! Ha egy év garis akkor a blokk vagy számla elég. Ha annyi idő alatt baja van azt bemutatva orvosolják neked! Vettem a gyereknek egy Asus tabot. Egy év garis, igaz én személyesen. 29 ezer. A kapott blokkal egy évig jótálásos. A betes cucc ugyanúgy.
2015. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget .

Így már megnyugodtam .

2015. jún. 18. 20:20
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2015. jún. 18. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!