Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fül- vagy fejhallgató? Milyet...

Fül- vagy fejhallgató? Milyet vegyek? (gyors válaszokat várok)

Figyelt kérdés

Ma délután 4 körül megyek venni fülest, mert az előző fülhallgatóm elromlott. Viszont most nem tudom eldönteni, hogy fül- vagy fejhallgató lenne jobb.

Egyelőre csak itthon használnám, számítógéphez (zenehallgatás, filmezés, játék, beszélgetés)

Viszont hamarosan lesz okostelefonom (a mostani telefonom nem jack-bemeneteles) viszont az utcán egy kicsit jobban szeretem a fülhallgatót, mert be tudom dugni fél fülre, de a fejhallgatóval sincs különösebb bajom.


Nektek melyik jön be, és miért?

Kérlek mondanátok jófajta fej/fülhallgatót? Legfeljebb 7000 forintot tudok rá szánni.



2015. jún. 19. 11:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Fontos, hogy bass-os legyen
2015. jún. 19. 11:06
 2/8 Crudius válasza:

Én is úgy vagyok, mint te. Otthon jobb a fejhallgató, de útközben pedig a füles.

Nekem mindkettő van.

Most vegyél fejhallgatót, aztán később fülest a telefonhoz. :)

2015. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Otthonra jobb a fejhalgató, de ha az utcán hallgatsz zenét praktikusabb a fülhallgató. Nekem mindkettő van, de ha csak egyet lehetne választani fülhallgatót vennék /pl. Sony,Canyon/
2015. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fülhallagatóból sennheiser-t vagy skullcandy-t ajánlanék ilyen árkategóriában, a fejhallgatóik is jók csak azok 8-9 e körül kezdődnek
2015. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Akkor most veszek egy fejhallgatót, most úgy is elutazok egész nyárra, ott nem használok az utcán semmilyen fülest.

Tippek, hogy milyet vegyek? Van jó bass-os füles 7000 alatt?

2015. jún. 19. 11:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Pioneer milyen?
2015. jún. 19. 11:35
 7/8 A kérdező kommentje:
erről mi a véleményetek? [link]
2015. jún. 19. 11:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Maxell retro dj-m van ami szerintem nem egy rossz fejhallgató...
2015. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!