Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy jobb minőségű fejhallgatót, Razer-t meg a Steelseries-t néztem. Melyiket és miért? Igazából géphez kéne, de néha jó lenne telefonról is zenéthallgatni (tehát ne usb-s legyen). Az sem hátrány, ha mikrofon is van benne, aminek nem kell mindig szem előtt lennie, de ez nem fontos. Kb olyan 30-40k lenne rá szánva. Ja és ha veszek mondjuk egy usb-set és egy usb>jack dugo atalakitot, akkor mukodik telefonnal is?

2015. jún. 9. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél gamer márkás fülest, mind nagyon túlárazottak.

[link]

Itt nézelődj, ha Budapest környékén laksz, akár be is mehetsz az üzletbe, hogy segítsenek.

Én pl. valami Takstart vennék (Takstar HI-2050,Takstar PRO 80), de 30-40-ből akár már több is kijön (kérdéses, hogy kell is-e több).


Egyébként szerintem kérdezz rá itt, mielőtt vásárolsz:

[link]

2015. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az árból egyébként kijönne egy füles is külön a telefonhoz, fülhallgatóból én Xiaomi Piston 2-3-t, vagy Soundmagic e30-at ajánlanék hazai boltból/Ebayről.
2015. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért néztem a márkásakat, mert azt próbáltam már. És nem szeretnék megint csalódni, mint mondjuk a mostani Panasonic fejhallgatómban.
2015. jún. 10. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Amik ott vannak Nomono-nál (Beyedynamic, Audio-Technica, Takstar), azok kb. a legnagyobb nevek közt vannak ebben a kategóriában. A Razer és a Steelseries még csak nem is hangtechnikával foglalkozik. Valószínűleg azt csinálják, hogy fognak egy 10-20 ezres fülest, ráraknak egy gémer matricát meg +20 ezer Forintot. Egyébként a Panasonic is sok hangtechnikát gyárt, bár fülesben inkább az 5-10 ezres kategóriában vannak ott.

Ez a gamer billog általában mindig lehúzást jelent, legfeljebb billentyűzetből és egérből érdemes tőlük nézni cuccot, semmi másból. (de ugyanez igaz a gamer monitorokra, meg minden ilyesmire)

2015. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!