Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one és Xbox 360 között...

Xbox one és Xbox 360 között mennyi különbség van? Vagyis mivel tud többet egyik a másiknál?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Xboxot csak nem tudom eldönteni hogy melyiket, mert ugye a 360 olcsóbb, de az One biztosan hogy többet tud!

2015. jún. 19. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ég és föld a kettő, természetesen a One javára.


https://www.youtube.com/watch?v=-XYOSZI2pAY pl.


[link] És ennek fényében gyakorlatilag (szvsz) nincs értelme 360-at venni. Én, bár lényegesen drágább a One mégis azt venném, mert hosszabb távon tudnám használni.

2015. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy képes vinni a One, 360-as játékokat! De van még olyan funkciója ami a 360 nak nincs?
2015. jún. 20. 21:17
 3/4 anonim válasza:

Persze hogy van.Erősített hardver.Érzékenyebb kinect.

De én a helyedben ha már igazán akarsz venni és a pénz nem annyira számít vegyél Play station 4-et.Jobb


Visszatérve a one-hoz az méb szerintem 2020-ig is adnak ki rá játékot,míg a 360-ra csak 2016-ig.


Mellesleg ha 360-os kategóriát akarsz vegyél PS3-at.Nekem az van szerintem jobb meg papíron erősebb a 360-nál és sokkal olcsóbb mellé a mozgásérzékelős kamera.És 2018-ig adnak ki rá játékokat.

2015. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Xbox One-t vedd meg jön rá jövő hónapban a win10 és később a DX12 és strem-elhetőek a játékok bármilyen PC-s platformra + visszafelé kompaktibilis vagy is futtathatók lesznek az Xbox360-as játékok is szóval több a lehetőség benne mint a PS4-ben ami csak egy szimpla konzol legalább is így debütált.
2015. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!