Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért árulnak sokan ilyen...

Miért árulnak sokan ilyen drágán használt játékokat?

Figyelt kérdés
ps3, ps4 játékokat keresek mindig, és használtakat árulnak pár száz ft-al olcsóbban mint az új... akkor már inkább újat vesz az ember, nem? Legalábbis én használtat nem vennék ilyen drágán.

2015. jún. 20. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Kereslet - kínálat.

Lócitrom - veréb.

Stb.

2015. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JulesM111 ***** válasza:

Bevallom őszintén, én még nem szaladtam bele ilyen kis árkülönbségbe.

Lehet, hirdetés előtt nem nézték meg az aktuális piaci árat, majd tisztul ez is ;)

2015. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert a magyarok olyan szemetek, hogy ugyanannyiért akarják eladni, mint amennyiért ők megvették...


Ps3 játékok a fő példák... vannak olyan játékok amik már több mint 3 évesek és még mindig 5e ért teszik fel...


Ps4-et még meg lehet érteni, mert az még viszonylag új..


Ui: semmi haza ellenes dolog nincs ebben, csak ilyen a magyar nép...sőt szerintem minden ember

2015. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!