Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért adják el sokan a nagyon...

Miért adják el sokan a nagyon jó állapotú ruháikat nagyon olcsón?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen csoport van faceb.-on, egyszer már vettem is egy pulóvert pár száz Ftért, semmi baja, ránézésre eredetileg lehetett vagy 5000 Ft és semmi baja, nem mondaná meg az ember hogy használt...

De nem értem miért adják el? Megunja?



2015. márc. 7. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Tobbnyire lanyok vagy ferfiak?

Ha lanyok akkor egyszeruen megvalaszolhato: A nok szeretik szorni a penzt, vasarolgatni. Emellett nem tudjak jol beosztani a penzt, es kesobb amikor rajonnek, hogy atgondolatlansag volt megvenni pont az a felsot, akkor eladjak (menteni a menthetot).

2015. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak lányok. Igen ebben igazad lehet... csak furcsálom, én sohasem voltam ilyen, hogy csak úgy mindent megvegyek. Ha kell és tetszik biztosan elhozom, de nem az van hogy csak úgy veszek valamit, hogy egyel több legyen...
2015. márc. 7. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Tele van a szekrényük és kiszórják, amit eluntak.

Kinőtték, kihízták.

Változott a stílusuk.

Azért olcsón, mert akkor nagyobb eséllyel veszik meg és nem sokáig tartogatni.


Egyébként nem feltétlenül veszik drágán, vehetik leárazva is vagy akár turkálóban is ki lehet fogni címkés, tök új ruhákat, aminek hirtelen megörül az ember, aztán csak később jön rá, hogy nem tudja semmivel felvenni :D

2015. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam eladni mert kimegy a divatból. Meg a cipőket is. Főleg nyár elején a téli cuccokat, meg ősz kezdetén a nyári cuccokat. f/22
2015. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Azok adják el, akiket a szüleik tömnek pénzzel, és vehetnek szezononként új cuccokat.
2015. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5:Ugye arra nem is gondolsz hogy vannak akik megdolgoznak a pénzért és úgy veszik meg! Én pl nem dohányzom, nem iszok alkoholt szóval telik új cuccokra. (4-es vagyok amúgy)
2015. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én van, hogy egy ruhát csak egyszer veszek fel. Ami csak foglalja a helyet, és tudom, hogy már nem fogom hordani, azt eladom! Ami olyan, azt elajándékozom. Minek álljon feleslegesen a szekrényemben?
2015. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!