Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vegyem meg? Modecom...

Melyiket vegyem meg? Modecom FreeTab 8025 vagy Asus VivoTab 8? Az emagról hallottam rossz dolgokat, és onnan félek rendelni, viszont az asus máshol nagyon drága nekem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link] html? LangId=-19


[link]



2015. jún. 22. 16:52
 1/2 anonim válasza:

Most komolyan mit hallottál az emag-rol ?

Asus vedd meg szerintem, mert az Asus egy jó márka.

Ha az emag-rol rendelsz akkor másnap házhoz jön ingyen és ott lehet jobban fizetni.

UI:Az ASUS-t vedd meg ;)

2015. jún. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg a modecom tabletet vedd meg, de ne a media marktban hanem a land computernél,mert ők a forgalmazók és olcsóbb. Az emagról már kb. 1.000.000 ft értékben vásároltam és egy rossz szavam nem lehet. Gyors lehet utánvéttel fizetni és a garanciális üggyel sem volt baj ja és még olcsóbb is mint a konkurencia
2015. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!