Mikrofonhoz használhatok HiFi-t mint erősítőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy nem Hama dinamikus DM-20-as mikrofonom. Mivel a fránya laptopommal már bármit csinálok, nem hajlandó "visszadni" a hangot (tehát nem felvenni, hanem nem hallom magam vissza), így mivel máshol is olvastam, ráfanyarodnék a HiFi-re mint lehetőségre, hogy kihangosítsam magam. Kérdés, hogy ez így oké-e?


A HiFi THOMSON Altima 280 típusú.

Na most persze vele is próbálkoztam már. hátul sehova nem tudom bedugni a mikit, elől viszont igen, mégpedig a fülhallgatós kimenetbe. Ha oda bedugom a mikrofonom úgy viselkedik mint egy hangszóró. ott hallom a rádiót, a zenét amit elindítok.

Na most gondoltam, hogy esetleg van valakinek ugyanilyen hifije és megtudja mondani, hogy milyen móra állítsam, hogy visszahalljam a hangom a hangszórókból?

CD/TUNE/TAPE/AUX...


vagy szóljatok, hogy teljes képtelenséggel próbálkozom.


ja és még tisztázás képpen az sem kellene, hogy egyszerre menjen még a zene is a hifin, az majd más forrásból szól. sziplán csak azt szeretném, hogy úgy funkcionáljon mint egy erősítő!


Lehet? Lehetetlen?


köszi előre is


2010. márc. 1. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi. a szöveg elején ott maradt egy felesleges NEM a Hama előtt
2010. márc. 1. 20:57
 2/3 anonim válasza:
Ha van hanghártya a paliban akkor kell lennie mikrofon bemenetnek is. Azt meg egy RCA kábel segítségével összedugod a HiFi-vel(ha hangosan akarod). Viszont ha a HiFi-n nincs mikrofon bemenet, akkor ott vége.
2010. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
lol, hangkártya és lapi, nem húzta alá pirossal :S
2010. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!