Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb valasztas? IPad...

Melyik a jobb valasztas? IPad 2 vagy Mini?

Figyelt kérdés

Nekem teljesen alap dolgokra kellene egy iPad az iPhone melle, de nem vagyok olyan valogatos iPad teren, igy ez a ket valasztas 2. Generacios iPad vagy 1. generacios mini?

A cel: e-Bookok, Pdf olvasasa, Office csomagok telepitese, iOS8-at futtasson, szep kepe legyen es sokaig birja az akksi.

Ez a ketto amit megtehetek, nem szivesen rohangalnek a MacBookommal mindenhova.

Koszonom a valaszokat, barmilyen tanacsot szivesen fogadok!



2015. jún. 26. 20:39
 1/6 anonim válasza:
iPad 2 ha nagyobbra vágysz, és az akumlátora hosszabb
2015. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi!
2015. jún. 27. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
egyik sem éri már meg igazán...
2015. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a cel, hogy folyamatosan szinkronizalhassam osx el es streamben lehessen a tobbi iOS keszulekemmel. Persze, egy android tabletbez olcsobban hozza lehet jutni, de az nem hozza az elvart szintet nekem. De koszonom a valaszod, illetve velemenyed.
2015. jún. 29. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
azért gondoltam így, merz az iPad 2 már több mint 4, a Mini meg 3 éves lesz. tudom, apple, de szerintem az iPad 2 felett már kissé eljárt az idő. Szerintem már iPad 4 alá nem érdemes menni. szerintem az iPad 2-őn már nem futna olyan jól az iOS8. bár nekem nem volt még Apple készülékem, csak próbáltam őket.
2015. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Termeszetesen, az ido mar eljart felette, de en abbol indulok ki, hogy 2010 ota iPhone 4-et hasznaltam, es egeszen mostanaig, amig nem dontottem ugy, hogy kell az ujabb generacio, mert a 4 kezdte megadni magat akksi ugyben :)
2015. jún. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!