Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak, ha a tabletem...

Allein kérdése:

Mit csináljak, ha a tabletem újraindulás után minden korábban mentett adatot visszaállít gyárira?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsonyra kaptam egy tabletet (Navon Raptor 7 tablet pc), egy évig remekül működött. Azonban mostanában, körülbelül fél éve tapasztalom, hogy amikor a tabletem lemerül, és töltőre dugom, majd bekapcsolom, minden olyan beállítás (például a magyar nyelv alapértelmezettsége, google fiókbeállítás, nem alapvető alkalmazások feltelepítése), amit én állítottam be a tableten, eltűnik, és visszaállítja saját magát gyári beállításokra.


Ez mitől lehet? Meg lehet valahogy oldani a problémát, vagy szakemberhez forduljak?



2015. júl. 2. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden újraindításnál ezt csinálja? Playről tudsz telepíteni?

Nekem egyszer volt hasonló hibám egy tabbal és még a tárhelyek se látszódtak, így telepíteni se tudtam semmit. Elvittem szervizbe, ott azt mondták, hogy meghibásodott a memória, javítani nem tudták, de garanciában kicserélték.

2015. júl. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!