Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szép napot! Vettem egy Philips...

Bizo28 kérdése:

Szép napot! Vettem egy Philips smart led tv-t Nekem olyan gondom van vele hogy a távirányító nem mindent tud kapcsolni rajta. Fele funkció müködik fele nem. Szoftver hiba lehet vagy valami más? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A távirányító jo de csak például hangot tudok állítani meg pár dolgot.

A dobozán az van hogy németországból van és a menüje is német.Azt mondták hogy ha ennyit is enged akkor nem lehet a vevö egység rossz a tévében de akkor nem értem.



2015. júl. 4. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Van set-box hozzá? Nekem is Philips van. A távirányítója csak akkor tud kapcsolni, ha a forrásoknál a megfelelő beállítást választod ki.
2015. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van igen de például ki-be se tudom kapcsolni a tévét így ki kell húznom és vissza dugnom az áram kábelt ha használom vagy sem, a smart része egyáltalán nem csinál semmit. A távirányító jó mert bármit nyomok villog a led a tv-n de még sem engedi kezelni.mintha fele funkció le lenne tiltva.mondtak valami HOTEL kódot kellene beütnöm de semmit nem találtam se a tévén se google
2015. júl. 5. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!