Milyen hangrendszert lenne érdemes vásárolni LED tv-hez panellakásba? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A szoba kb 25 m2, így elsősorban nem a hangerő lenne a lényeg (meg a szomszédokat se akarom megőrjíteni), hanem hogy minél szebb, tisztább hangzás legyen, és betöltse a teret. Főleg filmeket néznék. Ilyen típusú tv-m van:

[link]


Néztem már hozzá 2.1-es aktív hangfalat, amit tuti rá tudok kötni ( [link] de nézegettem régebbi, használt erősítőket (pl. Technics) + régi Videoton hangfalakat. Igazából abszolút nem értek a témához, tudna valaki segíteni, mi lenne a legjobb ár/érték arányú megoldás számomra?



2015. júl. 4. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

25m2 azért annyira nem kicsi szoba, közepesnek mondanám. A gond az, hogy panelban laksz, így kb minden létező megoldás megőrjíti a szomszédokat, amiben van mélyláda, márpedig egy valamire való rendszerben van.

Én a helyedben egy sima sztereó erősítőt vennék, valami régi japánt használtan, ami szépen szól és hozzá két jó hangfalat. Többet ér egy jó sztereó, mint egy ratyi 5.1

Ha 5.1, akkor ilyet vennék:


[link]

egy ilyen erősítővel:

[link]

2015. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!