PS4, Xbox1-Játékok, FPS, felbontás, időtállóság szempontjából melyik ajánlott? Az LCD tévét tönkreteszi a konzol?

Figyelt kérdés

Olvasgattam egész délután. Egyértelmű választ nem kaptam,és tőlem függ a dolog végtére is én választok,de melyiknél mi az állás? Most pár évvel a megjelenésük után mi változott?


Játékok terén a Tomb Raider most 2015-ben megjelenő darabja,a Witcher 3 és a Forza Motorsport 6 ami megadja az érdeklődési irányt.

Az elköteleződésem konzol iránt a PC-nél olcsóbb beszerezhetőség. A játék a fő cél,és a további költségek elkerülése,de ha nem számottevő összeg az sem gond.

A Mass Effect 1-3 ps3-re van. Tudni fogom játszani a 4-esen? Csak,hogy tudjam beruházzak e rá.


Autós játékokkal szeretnék inkább nyomulni. A videó végén mind a 6 darabot felsorolja.


https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_16885..


Samsung UE55H6270SS TV-nk van. 55 col 138 cm a képátló. A többi ha a neten fellelhető,mert sok félt találtam,de pont ezt nem. A doboz a pincében. Ha kell leolvasom a többit.

A tesóm azt mondja a tévénkre nem szabad rákötni a konzolt. Elrontja ugyanis. Én azt mondom rá szabad. Ti mit mondotok?


Ti mit mondotok?



2015. júl. 5. 00:16
 1/3 A kérdező kommentje:
De szerencsétlenül fogalmaztam. Azért remélem válaszoltok a kérdéseimre.
2015. júl. 5. 00:20
 2/3 anonim válasza:
100%

Hova kötöd mégis ha nem tévére? A seggedbe is kötheted, de az biztos hogy nem fogsz tudni vele úgy játszani. Tehát rá szabad.


Időtállóság szempontjából az újat, ps4-et érdemes, az fog tovább menni. A régi generációs konzol már most kifutóban van.

2015. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akk PS4 lesz.
2015. júl. 5. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!