Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 ajánlott felbontásná...

Windows 7 ajánlott felbontásnál lehet nagyobb?

Figyelt kérdés
Hali! A monitorom többet bírna mint ami az ajánlott felbontásban ír. Nvidia vezérlőpultba anno tudtam állítani, de mióta frissítettem azóta az egyedi felbontást nem tudom állítani. Valaki valamit tud hogy a W7ben hogy tudok az ajánlotnál nagyobb felbontást beállítani? Googleba nem talaltam semmi hasznosat.

2014. okt. 25. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Töröld le a videókártya drivert, és telepítsd újra a legfrissebbet. nVidia telepítőben van valami olyasmi, hogy tiszta telepítés, ami törli a régebbi beállításokat. Ha tényleg bírja a monitorod a nagyobb felbontást is, akkor utána jó lesz.
2014. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most a legújabb van. 340.52 verzio sz. 7.8.... igy tovabb :D
2014. okt. 25. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól még érdemes kipróbálni egy ilyen tiszta telepítést, amit mondtam ;)
2014. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom.
2014. okt. 25. 14:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz meg is oldódott a probléma! Az volt a gond hogy a clear valamit nem pipáltam ki telepítésnél. Megy a zöld. :)
2014. okt. 25. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!