Mondanátok olcsó teljes értékű (nem RT) Windows 8.1-es tableteket?

Figyelt kérdés
Kéne mostmár szerválnom egy normális tabletet. Androidos köszi de nem jöhet szóba, nekem tálca kell, .exe fájl futtatás, stb. Én nem igazán értek a tabletekhez, szóval linkeljetek már egy párat, árral, meg ha vannak akkor tapasztalatokkal :)

2015. júl. 7. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt találhatsz párat:

[link]


Az alsó kategóriában főleg akku és kijelző terén kell kompromisszumot kötni. Javaslom, hogy inkább 30-4 körül nézelődj, ott már egész használható darabok vannak.

2015. júl. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem már jók:

[link]

2015. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem árt 2 giga ram, bocs hogy 2 választ írtam(előző vagyok)
2015. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát na ja, Androidos tablethez még elmegy az 1 giga ram, de én is így néztem hogy hogy képesek 1 gigát belerakni egy fullos Windowsos tabletbe, ami szinte már számítógép...

4 magosra gondoltam, meg 2 giga ramosra, az hogy hány gigás nekem teljesen mindegy, van pendriveom, van netes tárhelyem, van microsd kártya :D


Nem para, örülök ha írnak.

2015. júl. 8. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tom, lehet már túl vagy a vásárláson, mind1, azért írok pár sort...

Nos. Először is az 1GB-on nem kell "úgy" nézni! Simán elegendő ált. célokra, gondolok itt pl. filmnézésre, böngészésre (igen arra!, igen akár chrome-al! nem nem telik föl!) irodai alkalmazásokra, ilyesmire, sőt még kisebb 3D-s játékokhoz is. 16GB tárhely is éppen elegendő, abban az esetben, ha nem applikációkban gondolkodunk. S itt jön szóba az, hogy téged meg nem érdekel a tárhely mérete, mert micro sd.... nos arra applikációt nem fogsz tudni telepíteni, csak exe-t, ezt vedd figyelembe, én is figyelembe vettem azt, hogy exe-t akarsz futtatni, csak azt is, hogy most ismerkedsz a tabletekkel, így nem biztos, hogy annyira be van ez betonozva, hogy nem tartasz igényt applikációkra. Ígérik, hogy a Win10-ben majd meglesz oldva a külső tárhely használata app-okra, hát egyelőre még abban sincs megoldva (s ez üzlet, hogy ne legyen, sztem hülyék lennének...)

Mondok neked szempontokat, mit nézz, ha - elmondásod szerint - nem értesz a tabletekhez.

Felbontás 8 colnál legalább 1280×800, s ne is legyen több, mert az olvashatóság rovására megy. 9-10 colnál már lehet akár fullHD a felbontás. IPS panel!

Akku 8 colnál 4-5000mAh-s legyen minimum.

S akkor legyen 2GB ram, s 32GB rom legalább, hátha beleszeretsz az applikációkba.

Márka teljesen mind1. Lehet kínai is, ha a fent leírtaknak megfelel, akkor nem nagyon tudnak rajta elszúrni semmit sem, nem ugyanaz a helyzet, mint az androidos tableteknél.

Olcsó. Geekbuyingon nézz körül, kerüld a 32GB rom-al szerelt dual boot-osokat, mert ott a két rendszer osztozik ezen a 32gb-on, s úgy már kicsit szűkös.

2015. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, még nem vettem, egyenlőre tervezésben van !

Én elsőnek arra gondoltam hogy berakom a MicroSD-t, és akkor mint ahogy gépen, ott is vagy egy pendriveként, vagy egy merevlemezként (pl D) jelenik meg. De akkor ezek szerint nem. Sajnos :S

Köszi szépen :D

2015. júl. 31. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
DE! Úgy jelenik meg. Mondom! Adattárolásra, exe file-ok telepítésére lehet használni. A microsoft áruházából letöltött s telepített applikációk tárhelyeként nem tud szolgálni külső eszköz, így a microSD kártya sem. Azt gondoltam világos, amit írok. Ha exe-k telepítésére akarod használni, arra jó a microSD kártya, csak mint írtam, ha most ismerkedsz a tabletekkel, koránt sem biztos, hogy nem fogod megkedvelni a MS applikációit, ugyan az áruház még gyerekcipőben van, de úgy gondolom, hogy az álló vizet felkavarja most a 10 megjelenése, s felpörög az áruház kínálata.
2015. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

IGEN VILÁGOS AMIT ÍRSZ, DE EDDIG NEM VOLT AZ...

Az áruházbeli "APPLIKÁCIÓK" meg nekem nem kellenek. Veszek akkor már inkább egy laptopot.

2015. aug. 1. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!