Betört a laptop monitor, ezért rákötöttem egy monitort, de a játékok nem jelennek meg rajta. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Beállítottam a csak kivetítő funkciót és a monitor beállításokban is kijelöltem, hogy csak azon jelenjen meg minden, de nem jelenik meg semmi, a monitor kiírja hogy out of range és ennyi.. Csak a törött laptop kijelzőn hajlandó futni.. Mit lehet tenni?

#PC #játék #monitor #számítógép #számítástechnika számítástechnika
2015. júl. 8. 20:42
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Valószínűleg a játék nagyobb felbontásban indul mint amit bír a monitor,na a megoldás passz, esetleg reinstall hátha valami default értéket vesz figyelembe akkor
2015. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítsd feljebb a monitor felbontását, persze csak ha lehetséges. Vagy a játékban állíts be kisebb felbontást.
2015. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A játék olyan felbontásban próbál futni, amit nem támogat a monitor. Látható még valami a betört kijelzőn? Változtasd meg a játék felbontását, majd ezután lépj ki, válts a monitorra, majd indítsd a játékot.
2015. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg valahogyan megoldható, hogy másik felbontásról skálázza vissza a képet. Pl. 1080p-ben számítja a játékot, de visszaskálázza 1366x768-ra.

Egyébként ha tükrözöd a képet, vagy valami, nem oldódik meg? Vagy driverben nézz körül. nem tudom

2015. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azóta próbálgattam és kirakta a monitorra, de amint leraktam a játékot és vissza akartam lépni megint nem jelent meg... A betört képernyőn semmi sem látszik a bal felső sarkot kivéve, de az is el van csúszva.. Most letöröltem a játékok és letöltöm a simset, merg az tudom hogy megy ezen a monitoron és ha most nem akkor nem a felbontás
2015. júl. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!