Az új LG tv-met nem tudom csatlakoztatni a számítógépemhez. Mindent beállítottam mégsem ismeri fel a televízió. Mi lehet a baj? Gépen kéne állítanom valamit? (Uraim! Nő vagyok, kérem segítsenek!

Figyelt kérdés

Ha minden igaz ezt a tv-t vettem ma : [link]

HDMI kábelt bedugtam számítógépbe és a tv-be is. A kábel megfelelő. A TV-n ahol át kell állítani a képernyőt, hogy mit nézzünk (USB, HDMI stb ) beállítottam HDMI-n hogy PC-t ismerje fel. Mi lehet a gond ? Nem jelzi ki, hogy csatlakoztatva lenne bármivel a TV.


2015. júl. 9. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítsd le a számítógépet, húzd ki a többi megjelenítőt és indítsd újra a számítógépet.
2015. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha továbbra sem működik, akkor pc videokártya driver frissítés kell.
2015. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első ezt többször próbáltam a nap folyamán :(

Második köszönöm a tanácsot, holnap jön az unokatestvérem remélem meg tudja oldani nekem (informatikus)

2015. júl. 10. 01:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokaknál előfordul hogy nem lehet rendesen ütközésig beledugni a pc házba a hdmi csatlakozót. Ebben az esetben meg kell faragni a műanyag csatlakozóházat. Ha garis a kábel, ellőtte érdemes először lecserélni (lehet kontakthibás is).
2015. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!